Dnia 05.04.2023 r. na obiekcie Słubickiego Ośrodka Sportu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowych biegach przełajowych, na których nie zabrakło również uczniów z naszej szkoły. Zawody odbyły się w bardzo dobrych warunkach pogodowych. Dwie nasze uczennice stanęły na podium, jako 2 na mecie zameldowała się Nikola Śledź z klasy 2a  a na 3 miejscu Karolina Nowicka z klasy 4e. Uczniowie, którzy wystartowali w zawodach godnie reprezentowali naszą szkołę w sportowej rywalizacji.

W imieniu całego grona pedagogicznego serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i życzymy dalszych sukcesów.

Skład drużyn:

1. Nikola Śledź
2. Karolina Nowicka
3. Anhelina Zadaniuk
4. Alina Kost
5. Julia Waldon
6. Gabriela Mizerska
7. Ilona Melnyk - Urbaniak
8. Marta Bekisz
9. Julia Tomczyk
10. Oliwia Jankowska
11.Sztormke Markus
12. Jakub Duer
13. Maciej Szabunia
14. Patryk Wisniewski
15. Filip Bondura