W piątek 12 maja uczennice klasy 1h wraz z opiekunkami wybrały się na wycieczkę klasową do Gorzowa Wielkopolskiego. W dobrych nastrojach, śpiewająco, grupa dotarła do Hotelu Gracja****.
Był to bardzo ciekawy, edukacyjny walor wycieczki. Hotelarki z przyjemnością zwiedziły obiekt, w którym Dyrektor Hotelu zaprezentował m. in. różne kategorie pokoi hotelowych, sale konferencyjne i bankietowe, restaurację, hol recepcyjny, centrum rekreacyjne. Uczennice mogły zobaczyć podczas pracy panie pokojowe, kelnerki, recepcjonistę, obsługę siłowni, basenu, a nawet skorzystać z usług hotelu w części rekreacyjnej, gdzie ćwiczeniom siłowym nie było końca …
Z gracją podziękowawszy Panu Dyrektorowi grupa udała się do parku trampolin, gdzie oddała się szaleństwu skoków, salt, gwiazd i innych fizycznych wygibasów :)
Czas wycieczki uprzyjemnił również pobyt w papugarni oraz w galerii, gdzie można było odpocząć, zrelaksować się przy posiłku oraz oddać się szaleństwu zakupów …
Edukacyjne, rekreacyjne i integracyjne cele wycieczki zostały spełnione, a pełne pozytywnych wrażeń dziewczyny już planują kolejny wspólny wyjazd :)

Opiekunowie:

Beata Kamińska
Urszula Zbrożek