Hotel Baranowski - wycieczka zawodoznawcza

 

W dniu 05.10.2023r uczniowie klasy V technikum hotelarskiego realizowali wyjście zawodoznawcze do Hotelu Baranowski w Słubicach w celu zapoznania się ofertą hotelu i poziomem standardu oferowanych usług.

Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z miejscowym hotelem, który świadczy szeroki wachlarz usług dodatkowych, o których wcześniej uczyli się na zajęciach. Obiekt i jego ofertę zaprezentowała nam właścicielka Pani Dorota Baranowska - Mikos, której serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie oraz za słodki poczęstunek.

Uczniowie mieli możliwość zobaczyć: jednostki mieszkalne, recepcję, kuchnię, salę restauracyjną, salę konferencyjną, saunę i grotę solną a także otoczenie obiektu z placem zabaw, kortem tenisowym, grillem oraz Domkiem Wigwam.

Przyszli hotelarze zauważyli wiele nowoczesnych rozwiązań stosowanych w hotelu: zsynchronizowany ze strażą pożarną system alarmu przeciwpożarowego oraz farmę fotowoltaiczną zasilającą klimatyzację w obiekcie. Dodatkowym nowoczesnym udogodnieniem dla klientów jest punkt ładowania pojazdów elektrycznych na parkingu hotelowym.

Dziękujemy za miłe przyjęcie.

 

Opiekun młodzieży podczas wyjścia

Anna Kozelan-Baranowska

(zbieżność nazwisk przypadkowa ;)